Gratis verzending vanaf €75
Voor 15u besteld is de volgende dag in huis
Verzamel punten voor mooie kortingen
Pre-orders
0
0
Gratis verzending vanaf €75

Asterix Tchac! Mok

Productomschrijving

Na een goed gevecht gaat er niets boven een lekkere koffie in deze prachtige mok van The Good Gift!

- Standaard formaat (320ml)
- Verpakking: zwarte vensterdoos.
- Vaatwasser- en magnetronbestendig.

Productspecificaties

EAN
3665361105886

Onlangs bekeken

ABY Style Asterix Tchac! Mok
ABY StyleAsterix Tchac! Mok
Op voorraad

Deliverytime

€9,99
Voeg toe
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Ga je hier mee akkoord? JaNeeMeer over cookies »